День української писемності і мови.

Дата: 10 листопада 2020 о 10:00
9 переглядів

День української писемності та мови – свято розвитку державної мови, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. Із метою популяризації української мови та писемності серед здобувачів освіти у Звіздівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів було проведено ряд заходів:

Відзняли відеоролик «Чому потрібно розмовляти українською мовою» (члени міністерства національно-патріотичного виховання).

Намалювали плакат думок « Чому я люблю українську мову»  (здобувачі освіти 1-11 класів).

Створили ланцюжок висловів про мову відомих українських письменників (вчителі української мови та літератури).

Провели інтелектуально-розважальну гру «На своїй природній мові і потоки гомонять»  (Корейко М.О.).

Підготували галерею мовних завдань (Ткачук Л.М.).

Організували виставку-інформину «Солов’їна, барвінкова ти найкраща, рідна мово»   (Онищук Т.П).

Долучилися до написання диктанту «Виклики книжкової ери» (15 осіб).

Створили лепбук «Рідна мова» (учні 3 класу).