Новини проекту
Новорічні знижки!
Учням заборонено відвідувати школи з 8-го по 24-е січня 2021 року
РОЗПОЧАВ РОБОТУ TELEGRAM-БОТ!
Онлайн-тренінг «Використання платформи Е-SCHOOLS в освітньому процесі»
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 57 чоловік
    

Новини

Одне з найцікавіших занять для дорослих і дітей напередодні Нового року — це прикрашати оселю та ялинку. Традиція робити іграшки і прикраси на новорічну ялинку своїми руками з’явилася разом із самою ялинкою. Здобувачі освіти Звіздівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів взяли участь у конкурсі ялинкових прикрас « Креативна ялинка очима юних мрійників».
Даний конкурс проводився з ініціативи міністерства національно- патріотичного виховання, учнівської республіки «Перспектива» із метою популяризації образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва серед наших школярів, відродження українських народних традицій з виготовлення прикрас, як частини матеріальної і духовної культури народу, розвитку творчого та нестандартного мислення, формування в дітях практичних вмінь і навичок.

Вже почались зимові свята, і для створення різдвяного настрою та затишку, у нашій школі провели конкурс на найкращий різдвяний вінок «Різдво стукає у двері», який відбувався за ініціативи учнівського самоврядування «Перспектива». Ідею підтримала вся школа. Учні виготовили надзвичайно цікаві, яскраві тематичні віночки. До них долучились також і вчителі, і батьки. У відео представлені віночки 1-10 класів

Коли проб'є дванадцята година,
І старий рік зустрінеться з Новим,
Хай пощастить і вам, і всій родині,
Ми зичимо, щоб посміхнулись ви!
Хай казку принесе на крилах вечір,
І казка щоб затрималась на вік,
І під ялинку щоб чарівні речі
Приніс вам щедрий дядько Новий рік!

31 грудня 2020 о 11:23 | Шворобей О. О. | немає коментарів

Кожна дитина і доросла людина з нетерпінням чекають свята Нового року. Ялинка, подарунки, здійснення мрії, святковий настрій – із такими словами у більшості людей асоціюється Новорічне свято. Мабуть, кожен хотів би, щоб цей Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно… Саме так він пройшов у Звіздівській загальноосвітній школі l-III ступенів. 19 грудня 2020 року актив учнівської республіки «Перспектива» створили яскраву, новорічну фотозону, де всі бажаючі учні і вчителі могли зробити красиві фото.
Із 29.12.2020 по 30.12.2020 у закладі вчителями початкових класів та вихователем групи продовженого дня (Дейнер І.С., Герасимчук Г.С., Юрченко Н.П., Каплюк Г.В., Новак Г.А., Середою А.С., Баско М.М., Усач Л.О., Токар Т.О., Крищук Н.М. та Калашніковою Н.О.) були проведені такі заходи:
- Новорічне свято «Казкові пригоди перед новорічним балом»;
- Новорічне свято «У пошуках різдвяної зірки»;
- Квест «У пошуках новорічних подарунків»;
- Благодійно-пізнавальна програма «У переддень світлого Христового Різдва»;
- Новорчіне свято «Різдвяна зірка засіяла».
Не оминули новорічні святкування і старшокласників.
31 грудня здобувачі освіти 5 класу організували свято «Поринь у казку новорічну». А класні керівники 5-11 класів (Никончук Н.В., Корнійчук І.Я., Орловська О.В., Каплюк Т.В., Василишин Г.В., Мирончук О.В., Ткачук Л.М.) організували для своїх учнів «Новорічні посиденьки» та «Новорічні забави».

31 грудня 2020 о 10:31 | Шворобей О. О. | немає коментарів

Із нагоди проголошення Загальної декларації прав людини, із метою підвищення рівня правової освіти школярів, забезпечення їх конституційного права знати свої права і обов’язки в період із 07.12.2020 по 11.12.2020  у закладі вчителями початкових класів та вихователем групи продовженого дня (Дейнер І.С., Герасимчук Г.С., Юрченко Н.П.,    Каплюк Г.В., Новак Г.А., Середою А.С., Баско М.М., Усач Л.О., Токар Т.О., Крищук Н.М. та Калашніковою Н.О.) були проведені такі заходи:

пізнавальна вікторина «Твої права – твоя фортеця» (діти грали в ділову гру «Права казкових героїв», розгадували загадки, ребуси, працювали в групах, вивчали правила для учнів);
ділова гра «Права свої знай та про обов'язки не забувай!» (діти пригадали  свої права, переглянули мультфільм і презентацію «Твої права і обов'язки»,  виконали вправу «Впіймай право за хвіст»);
лепбук «Я і мої права»;
виховна година «Права людини починаються з прав дітей» (учні складали яскраві пазли «Права дитини» та «подорожували» Галявиною дитячих прав та обов'язків);
урок «Я і мої права».
Формували поняття про міжнародно-правові стандарти і класні керівники 5-11 класів (Никончук Н.В., Корнійчук І.Я., Орловська О.В., Каплюк Т.В., Василишин Г.В.,       Мирончук О.В., Ткачук Л.М.) 10 грудня на єдиному уроці «Права людини»:

урок-квест «Я знаю свої права»;
урок-дискусія «Право на освіту: право чи обов’язок»;
урок із елементами гри «Правовий вернісаж», під час якого здобувачі освіти ознайомилися з історією прав людини, взяли участь у виставі «Ви не маєте права!», активно пройшли казково-правовий лабіринт, переглянули відео «Права дитини» та грали в гру «Права та обов'язки»;
урок «Ніхто не має права ображати дитину», в ході якого діти переглянули відео «Права у казках», «Права та обов'язки учнів», висловлювали свою думку у «віртуальний мікрофон», знаходили вихід із різних ситуацій, деякі учні намалювали малюнки на правову тематику, а окремі з них написати анонімки про випадки насилля, свідками яких вони були;
урок-диспут «Турбота про процвітання своєї країни – головне для громадянина!»;
урок-тренінг «Торгівля людьми, як порушення прав людини»;
анкетування «Мої права та обов’язки».
            Члени учнівського самоврядування відзняли відеоролик «Діти, як і всі інші люди, мають свої права». У публічно-шкільній бібліотеці організовано  інформаційний дайджест «Мої права та обов’язки».

10 грудня 2020 о 10:30 | Шворобей О. О. | немає коментарів

Із метою попередження проявів жорстокості та насилля з 25 листопада по 10 грудня 2020 року у закладі проводилася Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». У її рамках відбулося чимало заходів, спрямованих на запобігання та протидію насильству:
- анкетування серед учнів із метою виявлення випадків вчинення насильства в сім'ї та дитячому середовищі;
- індивідуальні консультації серед педагогів, батьків та учнів, ознайомлення їх із чинним законодавством із метою запобігання конфліктним ситуаціям, насиллю в сім’ї та дитячому середовищі.
- заняття з елементами тренінгу «Поняття насильства. Термінологія та види насильства», «Агресія як прояв насильства»;
- година спілкування «Відкриємо скриньку добрих справ»;
- перегляд та обговорення відеоролика «Розірви коло насильства»;
- батьківські онлайн-збори «Насилля – не метод виховання»;
- створення колажу «Наші долоньки проти насильства»;
- інформаційний дайджест «Врятуй себе сам»;
- кубик Блума «Дбай про інших»;
- психологічний практикум «Формування навичок безпечної поведінки»;
- відкритий мікрофон (опитування членами учнівського самоврядування) «Як можна зупинити насильство серед учнівської молоді»;
- створено відеоролики: «Ми - за толерантність, ми проти насильства», «Що робити, коли ти став жертвою насильства», “Ми - за щасливе майбутнє, ми проти насильства ”,
У бібліотеці школи була представлена виставка буклетів.

Щорічно 1 грудня в усьому світі відзначають Всесвітній день боротьби зі СНІДом.
З метою профілактики негативних явищ у молодіжному середовищі, зокрема, ВІЛ/СНІДу, та толерантного ставлення до хворих на ВІЛ/СНІД, у Звіздівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів провели ряд заходів: інтерактивна гра « Шляхи передачі ВІЛ», акція «Червона стрічка», інформаційний вісник «Не дай СНІДу шанс» (куточок психолога), перегляд фільму «Життя на повну силу» з подальшим обговоренням, розповсюдження буклетів «Доросла розмова про СНІД». У бібліотеці створили буклети, які висвітлюють дану тему, а також провели інформину із користувачами.

Голодомор 1932-1933 років – страшна трагедія в історії нашої держави, яка забрала життя мільйонів людей. Невідома навіть точна цифра. Щоб не повторилися такі події, ми повинні знати і пам’ятати про них.
Напередодні Всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті померлим від голоду», приуроченій річниці Голодомору 1932-1933 років в Україні, у Звіздівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів провели ряд заходів: уроки-пам´яті «Колос правди», години спілкування, переглянули відеоролик Українського інституту національної пам’яті «Історія гідності. Голодомори», «Де б ти не був – вшануй померлих від голоду!». Члени міністерства національно-патріотичного виховання випустили стінгазету «Пам´ятаємо голод 1932-1933рр».
28 листопада учні школи рівно о 16-й годині приєдналися до Всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті усім померлим від голоду».

Із метою популяризації правової освіти серед учнівської молоді, привернення уваги громадськості до проблем насильства в сім’ї, проведення інформаційно-просвітницьких заходів та роз’яснювальної роботи з питань підвищення поінформованості про проблеми насильства в сім’ї, формування свідомості громадян щодо негативного ставлення до насильства, відповідального батьківства, роз’яснення неповнолітнім їх прав стосовно скоєння відносно них насильства або інших противоправних дій, роз’яснення відповідальності за жорстоке поводження з однолітками, а також вчинення кримінальних правопорушень проти особистості, попередження наркоманії, алкоголізму серед неповнолітніх здобувачі освіти Звіздівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів долучилися до проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». Відповідно до наказу «Про організацію та проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» було складено план заходів, оформлено інформаційний куточок для батьків та здобувачів освіти «Ми проти насильства». Розпочалася акція переглядом відео ролика «Розірви коло насильства».

25 листопада 2020 о 10:24 | Шворобей О. О. | немає коментарів

Любі наші вчителі!
Ми хочемо Вас привітати 
У цей святковий осінній день. 
Тепла і сонечка побажати 
І щоб радісно вам було кожен день! 
Бажаємо здоров'я, добра, довголіття, 
Хай вистачить щастя на ціле століття! 
Хай скрізь буде лад - на роботі, в сім'ї, 
І радість на серці, і хліб на столі. 
Хай сміхом й веселістю повниться хата, 
Родина хай буде здорова й багата! 
І мрій, і бажань, і наснаги творити, 
Щоб серцю хотілося жити й любити! 
Хай учні шанують, повагу дарують, 
Злагода й мир у житті хай панують!
До вашої уваги відеоролик "Нашим рідним вчителям присвячуємо..."

Дорогі освітяни!
У дні початку золотої осені прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем працівників освіти!
Усіх нас об’єднує головна мета нашої спільної праці – допомагати молоді пізнати навколишній світ, здобути необхідні знання, а найголовніше – проявити таланти, набути моральні, духовні цінності та обрати вірний життєвий шлях.
Бажаємо міцного здоров’я, життєвої сили, енергії та наснаги для досягнення нових успіхів у професійній діяльності! Хай над Вами завжди сяє зірка людської вдячності всіх тих, кого Ви вивели в самостійне життя і кому дали найнеобхідніше – знання. Невичерпної наснаги й оптимізму у помислах і справах, добробуту, життєдайної сили та безхмарних, мирних, світлих днів!

Продзвеніла веселкова карусель теплого літа. 1 вересня – День знань – справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності. Усі шляхи цього дня ведуть до школи. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень. На жаль, цьогоріч ми через карантин змушені навчатися дистанційно. Бажаємо усім школярам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети.
Особливо у цей день хочеться привітати першокласників. Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен ваш день, кожен крок у рідній школі. Ростіть здоровими та досягайте високих результатів у навчанні.
Дорогі одинадцятикласники! Цей навчальний рік стане вирішальним для вас. Бережіть у своїй пам’яті шкільні роки як неоціненний дарунок долі, непідвладний плину часу образ вчителя, який навчав кожного з вас не тільки читати та писати, а й основам великої науки – життя.
Щиро вітаємо наших вчителів, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави.
Шановні батьки, дідусі та бабусі! Зі святом Вас усіх – із Днем знань. Із початком нового навчального року! Нехай ваші діти частіше тішать Вас своїми успіхами та перемогами. Бажаємо терпіння, взаєморозуміння, тепла, любові та невичерпної енергії, а нехай цьогорічний першовересень буде для всіх сонячним, несе добрий настрій у кожну школу, кожну родину!
Яскравої та успішної подорожі Країною Знань!

1 вересня 2020 о 10:14 | Орловська О. В. | немає коментарів

Вакантна посада - вчитель фізики та математики (тижневе навантаження: фізика - 14 годин, математика - 8 годин).

Щорічно 1 червня відзначають Міжнародний день захисту дітей – в Україні святу виповнюється вже 22 роки. А у всьому світі його відзначають вже 61 рік з однією метою - захистити малюків планети від насильства, голоду, неможливості отримання освіти та медобслуговування. У цей світлий і радісний день бажаємо поринути у свято щастя, усмішок і щирої дитячої безтурботності. Хочеться побажати, щоб кожна дитина була здоровою і оточеною турботою батьків. Нехай небо над головою завжди буде мирним, а кожен новий день — добрим і цікавим. А батькам бажаємо терпіння, доброти і ніжності. Нехай ваші родини будуть міцними, єдиними, надійними і люблячими, у яких лунатиме дитячий сміх, народжуватимуться надії і здійснюватимуться мрії!