Освітній процес на період карантину 2020: умови, правила, рекомендації

Дата: 2 вересня 2020 о 11:50, Оновлено 7 жовтня 2020 о 13:27
17 переглядів

У 2020-2021 навчальному році школи працюють в умовах адаптивного карантину. Всі заклади освіти в Україні будуть організовувати освітній процес згідно з вимогами Головного державного санітарного лікаря та рекомендаціями Міністерства освіти і науки України.

22 серпня 2020 року Міністерством охорони здоров’я України  (далі – МОЗ) спільно з Головним державним санітарним лікарем України була затверджена

Вказані заходи передбачають здійснення освітньої діяльності, організацію освітнього процесу в закладах дошкільної,  загальної середньої, позашкільної,  освіти з урахуванням необхідності забезпечення належних протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення коронавірусної хвороби  (COVID-19).

Затверджені вимоги стосуються:

• особливостей дотримання маскового та температурного режиму в закладах освіти;
  • особливостей пересування в закладах освіти здобувачам освіти та іншими учасниками освітнього процесу;
  • обов’язковості  контролю за самопочуттям здобувачів освіти з боку адміністрації та педагогічних працівників закладів освіти;
  • обов’язковості  та частоти проведення дезінфекційних та інших санітарних заходів;
  • особливостей харчування в закладах освіти під час карантинних обмежень;
  • обов’язковості самоізоляції в разі підтвердження коронавірусної хвороби (COVID-19) у одного із здобувачів освіти.

Задля зручності застосування вищевказаних вимог і донесення цієї інформації в доступній формі для всіх учасників освітнього процесу, пропонуємо для ознайомлення розроблену МОЗ презентацію щодо умов, правил і рекомендацій організації освітнього процесу на період карантину в 2020 році.

Презентація додається.