Вітаємо!

Дата: 1 вересня 2020 о 10:14
24 перегляда

Продзвеніла веселкова карусель теплого літа. 1 вересня – День знань – справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності. Усі шляхи цього дня ведуть до школи. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень. На жаль, цьогоріч ми через карантин змушені навчатися дистанційно. Бажаємо усім школярам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети.
Особливо у цей день хочеться привітати першокласників. Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен ваш день, кожен крок у рідній школі. Ростіть здоровими та досягайте високих результатів у навчанні.
Дорогі одинадцятикласники! Цей навчальний рік стане вирішальним для вас. Бережіть у своїй пам’яті шкільні роки як неоціненний дарунок долі, непідвладний плину часу образ вчителя, який навчав кожного з вас не тільки читати та писати, а й основам великої науки – життя.
Щиро вітаємо наших вчителів, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави.
Шановні батьки, дідусі та бабусі! Зі святом Вас усіх – із Днем знань. Із початком нового навчального року! Нехай ваші діти частіше тішать Вас своїми успіхами та перемогами. Бажаємо терпіння, взаєморозуміння, тепла, любові та невичерпної енергії, а нехай цьогорічний першовересень буде для всіх сонячним, несе добрий настрій у кожну школу, кожну родину!
Яскравої та успішної подорожі Країною Знань!