Міжнародний день захисту дітей

Дата: 1 червня 2020 о 13:04
98 переглядів

Щорічно 1 червня відзначають Міжнародний день захисту дітей – в Україні святу виповнюється вже 22 роки. А у всьому світі його відзначають вже 61 рік з однією метою - захистити малюків планети від насильства, голоду, неможливості отримання освіти та медобслуговування. У цей світлий і радісний день бажаємо поринути у свято щастя, усмішок і щирої дитячої безтурботності. Хочеться побажати, щоб кожна дитина була здоровою і оточеною турботою батьків. Нехай небо над головою завжди буде мирним, а кожен новий день — добрим і цікавим. А батькам бажаємо терпіння, доброти і ніжності. Нехай ваші родини будуть міцними, єдиними, надійними і люблячими, у яких лунатиме дитячий сміх, народжуватимуться надії і здійснюватимуться мрії!