Зі святом Останнього дзвоника

Дата: 29 травня 2020 о 20:27, Оновлено 29 травня 2020 о 21:05
133 перегляда

Дорогі учні, шановні батьки та педагоги!

Навесні, коли цвітуть яскраві квіти та дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітерець приносить до нас свято Останнього дзвоника. Адже саме цей день знаменує завершення навчального року, подолання чергової сходинки в опануванні знань. 2019-2020 навчальний рік був для нас усіх особливим та непростим. Карантин змусив учасників освітнього процесу освоїти нові форми та технології дистанційного навчання.

Щиро вітаємо всіх зі святом Останнього дзвоника.

Учням та випускникам бажаємо міцного здоров’я, успіхів та особистих перемог. Нехай знання, отримані в школі, неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть досягти омріяних вершин! Божого вам благословення, щедрої долі, вірних друзів, наснаги та оптимізму!

Щирі вітання батькам, дідусям і бабусям, які разом із своїми дітьми освоювали дистанційну форму навчання, раділи успіхам, переймалися невдачами. Цінуйте їхню любов та підтримку.

Педагогам та працівникам закладу зичимо невичерпної енергії, задоволення від праці, хорошого відпочинку.

Розпочинається пора літніх канікул, які бажаємо провести з користю для здоров’я.  Любі учні, повертайтеся у вересні засмаглими, здоровими і готовими до  нових подорожей у надзвичайно цікаву Країну Знань!

Усім учасникам освітнього процесу  ми добра бажаємо і спогадів альбом щиро відкриваємо.